24
03.2023
Св. Софронія, патріарха Єрусалимського Мр 15, 33-47
0,00 / 0,00
Напишіть свій сертифікат

Ти коли-небудь замислювався, хто і де використовує iMolytva крім тебе? Може хтось слухає медитацій у потягу чи в автобусі, на прогулянці з собакою чи вдома?

Напиши нам:

  • як ти почув про iMolytva?
  • як і де використовуєш iMolytva?
  • який твій досвід із такою формою молитви?
Надіслати

Якщо бажаєш поділитися своїм свідченням анонімно, напиши про це - ми поважаємо вашу приватність.

Напиши нам також свою адресу електронної пошти (вона не буде оприлюднена), тоді, якщо забажаєш, ми час від часу будемо надсилати інформацію про те, що відбувається в спільноті iMolytva.

Отримані свідоцтва

Слава Ісусу Христу. Я дізнався про іМолитиву, коли ще був семінаристом і разом з отцями-єзуїтами робив реколекції. Дуже люблю ці розважання, вони професійно зроблені для медитації, для серця, а не лише для розуму. Спонукають до глибокої призадуми. Музичний супровід у цьому дуже допомагає. Кожного дня стараюся робити розважання над Євангелієм чи Апостолом дня, відтак молюся з іМолитва. Щиро Вам вдячний.

Бр.Назар, ЗНІ

Вдячна за Ваше читання Євангелії ( двічі) , та таке правдиве її тлумачення . Ваше розважання над словом Божим - своєрідне й неповторне ,( бо неодноразово чуєш майже однакові тлумачення ) Ще раз Дякую❤️

Lyuba Pechenyuk

Дякую, що займаєтесь цим. Приходжу останнім часом втомлений дуже емоційно після роботи, IMolytva є маленьким суперклеєм, щоб клеїти порепану дійсність. Дякую Вам велике!

Павло

Слава Иисусу Христу! Не являюсь сильно верующим человеком, назвал бы себя искателем Бога. Аудио к сожалению не слушаю, признаюсь, что не все голоса лекторов, мне нравятся. Но я прочитал абсолютно все тексты, с самого их появления, за них хочу сказать огромное спасибо тем священникам которые их пишут. Есть настолько глубокие, но при этом без тяжелого богословского языка тексты, что некоторые фрагменты сохранил, перечитывал, обдумывал. Я узнал в них себя, я увидил в них себя. Это обращались ко мне. И на мое удивление, священник который это пишет, видит, чувствует, это как я, как светский, изнутри человеческого сознания. И осознание того, что среди этих верующих людей, есть те, которые переживают и думают так как я, имеют те же сомнения, те же проблемы дает мне поддержку и надежду, что я еще не потерян, что я могу найти Бога, прийти к нему. Плохо что нету приложения, но возможно вы сделаете, телеграм канал с рассылкой, возможно только текстов. Тогда можно будет читать, не заходя на страницу. Спасибо вашей команде и Иезуитам в Украине.

Давор Плеш

Христос Воскрес! Бог Живий посеред нас. Свідоцтвом Господньої Любові є Його Слово. ІМолитва -безцінний помічник, щоб щоденно зустрітися з Ісусом ,роздумати над Його Словом. Для мене це велика знахідка, дуже зручний формат. Вдячна творцям і бажаю вам Божого Благословення!

Карковська Марія