Молитва про мир у Святій Землі
Track #1
0,00 / 0,00
Track #1

Молитва про мир у Святій Землі

Задумайся над тим, що ти зараз переживаєш, що трубує твоє оточення, чим живе світ. Спробуй поглянути на все це з Божої перспективи.

Псалом 62, 2-3
Лише у Бозі душа моя має спочинок, в ньому моє спасіння.
Тільки він моє спасіння й моя скеля, мій захист: не захитаюсь ані трохи.


Псалом 122,6
Просіть для Єрусалиму миру; нехай щасливі будуть ті, що тебе люблять.
Просімо про знайдення миру в Богові серед неспокою цього світу.

Наш світ зранений несправедливістю, насиллям, прагненням зиску і жадобою влади. Так багато людей страждають, позбавлені засобів до життя і тратячи надію. Навіть якщо ми самі живемо в почутті безпеки, нам складно байдуже проходити повз. Подумай про тих, хто страждає. Все те, що ти відчуваєш, навіть якщо це важко, може стати молитвою.

Наше найближче оточення, наша щоденність також не вільні від страждань і зранень. Найрідніші люди інколи підводять нас. Ми зустрічаємося з несправедливістю на роботі і в суспільстві. Також і ми не завжди можемо любити так, як нам би хотілося. Довір Богові ті стосунки, в яких потребуєш більше доброзичливості, турботи і любові.

Це прагнення любові робить так, що нам болить страждання інших, обурює несправедливість, а ми сумуємо за близькими, глибокими стосунками. Це прагнення глибогко вписане в наше нутро, воно показує нам, ким ми є насправді. Це священний простір присутності Бога всередині нас, місце добра, краси і миру. Зупинися на мить в цьому просторі.

Порозмовляй з Богом, котрий є джерелом миру в тобі. Відкрийся на його натхнення: як можеш передавати світові цей мир?

Слава Отцю і Сину і Святому Духу
І нині повсякчас, і навіки вічні. Амінь

0,00 / 0,00