05
12.2021
Св. ап. Филимона і тих, що з ним Лк 8, 41-56
0,00 / 0,00

Tuesday, 09 Листопад 2021

Звичайний період, Лк 8, 1-3
Св. мч. Нестора. Свв. мучениць Капетоліни і рабині її Єротиїди

Прошу Бога про вміння слухати та розуміти Його святе Слово.

Сьогоднішнє Слово походить з Євангелія від Луки 8, 1-3.

1. Одного разу проходив Ісус через міста та села, проповідуючи й звіщаючи добру новину про царство Боже. З ним були дванадцять 2. і деякі жінки, що були оздоровлені ним від злих духів і недуг: Марія, звана Магдалина, з якої вийшло сім бісів, 3. Іванна, жінка Хузи, Іродового урядовця, Сусанна та багато інших, що їм помагали зо своїх маєтків.

Ісус сьогоднішнього Слова – це Ісус мандрівник, який пересувається від однієї місцевості до іншої. Але мандрівник – не означає турист, який рухається для задоволення власної цікавості та спраги нових вражень. Ісус приходить туди, де в Ньому є потреба. Де розгублені люди чекають обнадійливої звістки про спасіння, де хворі потребують зцілення, а опановані злом – визволення.

У своїй мандрівці містами та селами наш Господь не є сам. З ним йдуть його учні, яких Він посилає перед собою. Згодом вони підуть продовжувати місію Ісуса по всьому світі – там, куди Сам Господь не мав змоги дістатися протягом свого земного життя. І сьогодні Ісусові так само потрібні учні та друзі, які продовжуватимуть його служіння Доброї Новини.

Окрім чоловіків, серед учнів Ісуса є й немало жінок. За тих часів вони не могли виконувати таке саме служіння, як і апостоли-чоловіки. Проте кожна з них знайшла своє місце і покликання біля Ісуса. А яким є сьогодні моє служіння Євангелію? До чого кличе мене Господь?

Прошу Господа про благодать розпізнання свого життєвого покликання на кожен день, щоб могти розуміти, в який саме спосіб сьогодні я можу послужити Йому та своїм ближнім.

Слава Отцю і Сину і Святому Духу.